Sibel Can ve Ebru Gündeş, Murat Boz 30 Ağustos’ta Nerede Olacaklar ?

Koç Topluluğu şirketlerinden Setur, tatilini 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına planlayanlara özel önerilerini paylaştı. Tatilini bu dönemde geçirmek isteyenler için Akdeniz ve Ege kıyıları ön plana çıkıyor. Akdeniz’de Alanya, Belek, Kemer, Side, Ege Bölgesi’nde ise Bodrum ve Çeşme cazip fırsatlarla tatil severleri bekliyor.  Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde tüm otellerde yaz fırsatlarının ve özel kampanyaların devam ettiği bu dönemde, özellikle Kemer bölgesi dikkat çekiyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ve yaz tatilini eğlence ile iç içe geçirmek isteyen tatil severler için Kemer bölgesinde, çok beğenilen onlarca sanatçının sahne alacağı oteller ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sueno Hotels Deluxe Belek ve Sueno Hotels Beach Side Ebru Güneş, Sibel Can ve Altay’ın 30 Ağustos haftasında gerçekleşecek programları ile dikkat çekiyor. Mirage Park Resort, 30 Ağustos günü Murat Boz’u ağırlamaya hazırlanıyor. Kirman Hotels’in yaz boyu süren festival konsepti ile hazırladığı program kapsamında Ağustos sonu ve Eylül aylarında Acro Project ve Suat Ateşdağlı sahne alıyor. 
Akdeniz ve Ege Bölgesinde gecelik konaklama fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor.  Setur, yurt içi rezervasyonlarda geçerli %50’ye varan son dakika yaz fırsatlarına ek 2.600 TL’ye varan worldpuan fırsatlarıyla tatil severlere kolaylıklar sağlıyor.
Vizesiz turlar ile yurt dışı önerileri dikkat çekiyor
Tatilini yurt dışında, vizesiz seyahat imkanı ile geçirmek isteyenler için Setur’un sunduğu öneriler içerisinde ise deniz, kum ve güneşi birleştiren Sharm El Sheikh, Kızıldeniz’in incisi Hurgada, Adriyatik Denizi’nin en gözde tatil beldelerinden Budva bulunuyor. Ayrıca tatilini kültürle iç içe geçirmek isteyenler için Balkanlar ve Tayland öneriler arasında yer alıyor. Vizesiz seçeneklerin yanı sıra İspanya&Endülüs, İtalya, Paris ve Orta Avrupa rotaları da her zamanki gibi popülerliğini koruyor. Setur’un yurt dışı tatil önerilerinde fiyatlar 499 Euro’dan başlıyor. Ayrıca 30 Ağustos’a kadar Setur acentelerinde aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek seçili destinasyonlarda 2 yurt dışı tur rezervasyonu yaptırana ikinci turda ek %20 indirim fırsatı tatil severleri bekliyor.
MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu