Sezen Cin Özdemir'den Tek Şarkı 3 Versiyon 3 Klip! 

Sezen Cin Özdemir’in “Affetmem Asla Seni” French House Videosu Yayında! Türk Sanat Müziği şarkılarını klasik yorumlayarak modern enstrümanlar ile birleştiren ve yayınladığı projeler ile ilgi gören Sezen Cin Özdemir, Affetmem Asla Seni şarkısının French House versiyonunun lyric video klibini yayınladı. Sanatçı, böylelikle şarkının üç versiyonunu da kliplendirmiş oldu.
“Klasikleşmiş eserleri güncel hale getiriyor.”
Bestesi Yıldırım Gürses’e, sözleri Mustafa Sevilen’e ait olan efsane şarkı ‘’Affetmem Asla Seni’’yi üç farklı versiyonla dinleyicilerle buluşturan sanatçı, klasikleşmiş eserleri güncel hale getirmekten ve genç jenerasyona ulaştırmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Babajim’in prodüktörlüğünü üstlendiği projede French House versiyonunun düzenlemesi aynı zamanda videoyu da tasarlayıp hazırlayan Soup Natsy imzası taşıyor.
Uluslararası bir firmada beyaz yakalı olarak çalışmaya devam ederken bir yandan da koro şefliği, solistlik ve eğitmenlik de yapan Sezen Cin Özdemir’in yeni videosu, Babajim İstanbul YouTube kanalında yayında!
MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu