Şaşkınım diyen Kenan Doğulu hakkında şoke eden iddia!

MHA_Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, AK Parti tarafından hazırlanan bir videoda “Yaparım Bilirsin” şarkısının izinsiz kullanılmasına tepki göstermişti. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ise Doğulu hakkında şoke eden bir iddia ortaya attı.

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, AK Parti’nin hazırladığı siyasi bir videoda “Yaparım Bilirsin” şarkısının izinsiz kullanıldığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Doğulu, “Yaparım Bilirsin” adlı şarkımın, içinde TOGG markasının da yer aldığı siyasi içerikli bir videoda, benden yazılı veya sözlü herhangi bir izin alınmadan paylaşıldığını dostlarımın ve çalışma arkadaşlarımın uyarısı üzerine fark ettim. Ben de sizler gibi bunu ilk kez sosyal medyada gördüm ve çok şaşkınım” ifadelerini kullanmıştı.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ise Kenan Doğulu hakkında şoke eden bir iddia ortaya attı. Akay, kendi internet sitesinde kaleme aldığı bugünkü yazısında, Kenan Doğulu’nun başka bir şirket adına okuduğu kendi şarkılarını, izinsiz olarak kendi müzik şirketinden kullandığını ve davalık olduğunu iddia etti. Akay, “Evet, şarkılar izinsiz kullanılmamalı ama benden başka kimsenin bilmediği bir konu var ki, bende şaşkınım! Ne ilginçtir ki, Kenan Doğulu da kendi şarkısını izinsiz kullandı ve davalık oldu. Esen Plak’tan yayınlanan albümlerindeki şarkılarını kendi müzik şirketinden izinsiz olarak yayınlayan Kenan Doğulu bağlı olduğu meslek birliğinin haysiyet kuruluna da sevk edildi ve ifade vermeye çağrıldı.” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu