Mersin'de "Altılı Masa" Buluşması

MHA-Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, ildeki Millet İttifakı’nın diğer partilerinin başkanlarıyla bir araya geldi. Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, ildeki Millet İttifakı’nın diğer partilerinin başkanlarıyla bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Karış, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye’nin çok önemli bir seçim sürecine girdiğini ve artık geri sayımın başladığını söyledi.

Millet İttifakı olarak çok heyecanlı bir şekilde çalışmalara devam ettiklerini anlatan Karış, “Halkımız maddi, manevi zorluklar içinde boğuşuyor. Onlara bunu reva gören iktidar ve küçük ortakları ise hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmek istiyor. Ancak biz buna müsaade etmeyeceğiz.” dedi.

Başkan Karış, bu kapsamda ittifak partileri olarak ortak çalışmalara devam ettiklerini dile getirerek, “Ortak Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu açıklandı. Biz de Mersin’de ittifak partileri olarak istişarelere devam ediyoruz. Millet İttifakı Mersin il başkanları olarak bir araya geldik. Seçim süreci ve seçim güvenliği ile ilgili istişarelerde bulunduk.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu