Kastamonu Entegre'nin dünyaya açılan yüzü kastamonuentegre.com yenilendi

 

MHA-Ahşap bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre kurumsal web sitesini yeniledi. Modern ve yenilikçi tasarımıyla kullanıcı dostu bir deneyim sunan kastamonuentegre.com, sanal gerçeklik uygulaması “Sen Tasarla” ve bölge bazlı dil seçenekleriyle sektörde yeni bir sayfa açıyor. Ürünlerle ilgili detaylı bilgilerin paylaşıldığı sitede, Keas Blog bölümünden tasarım trendleri ve dekorasyon fikirleri de takip edilebiliyor.

Ahşap bazlı panel sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın üçüncü, dünyanın beşinci büyük üreticisi konumundaki Kastamonu Entegre yeni web sitesini kullanıma sundu. Türkiye’nin yanı sıra Romanya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Rusya ve İtalya’da üretim tesislerine sahip olan ve altı kıtada 100 ülkeye ihracat yapan şirket, global marka gücünü ve yenilikçi yaklaşımını web sitesine de yansıttı. 

Çoklu bölge yapısı ile Türkiye’de ilk
Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Romence ve Bulgarca olmak üzere 8 dil seçeneğine ve 7 bölge yapısına sahip www.kastamonuentegre.com, mobil uyumlu, kullanıcı dostu tasarımı ve içeriğiyle dikkat çekiyor. Kullanıcıların IP’sini algılayarak ülkeye özel dil seçeneğiyle içerik sunan web sitesi bu fonsiyonu ile Türkiye’de bir ilk özelliği taşıyor.  

“Sen Tasarla” uygulaması ile yaşam alanını kendin tasarla
“Panel” ve “Parke” kategorilerindeki her bir ürüne dair detaylı bilgiyi, ilgili ürünün kullanıldığı yaşam alanı görselleri ile birlikte sunan web sitesi, tüm bu içerikleri tek sayfada bütünsel bir yaklaşımla ziyaretçilerle buluşturuyor. “Sen Tasarla” kategorisi ise kullanıcının kendi tarzına hitap eden yaşam alanını oluşturmasına ve deneyimlemesine imkân veriyor. “3D Kartela”, “Sanal Showroom” ve “Odanda Gör” bölümleri ile kusursuz bir sanal gerçeklik deneyimi sunan uygulamanın “Karşılaştır” özelliği, seçilen odayı ikiye bölerek mekânın farklı dekorlarla nasıl görüneceğini gösteriyor.

Kastamonu Entegre dünyasına açılan kapı: Keas Club 
Kullanıcılar, web sitesiyle birlikte kullanıma sunulan Keas Club’a üye olarak Kastamonu Entegre’nin dünyanın dört bir yanında hayata geçirdiği projelerden, sektöre kazandırdığı ürünlerden, üyelere özel fırsat ve kampanyalardan anında haberdar olup, katalog ve kartela taleplerini doğrudan şirkete iletebiliyor. Ayrıca, KEAS Konsept Stüdyo’da düzenlenen mimarlık ve tasarım etkinlikleri de Keas Club platformu üzerinden takip edilebiliyor.

Gelişime, Yeteneğe ve Deneyime Köprü 
Global ölçekte 7 bini aşkın çalışana sahip Kastamonu Entegre, İnsan Kaynakları ile ilgili tüm içerikleri yeni web sitesinde “İnsan” sayfasında bir araya getirdi. Çalışanların gelişimine yönelik uygulamaların yanı sıra işe alım ve staj süreçlerine ilişkin duyurular da bu bölümden takip edilebiliyor. 

Global kalite standartlarını karşılayan inovatif çözümler ve daha fazlası
Şirket hakkında merak edilen tüm soruların cevabının yer aldığı “Sürdürülebilirlik” bölümünde ise İnovasyon & Ar-Ge, Kalite ve Kalite Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Sosyal Sorumluluk, Etik Kurallar ve Çalışma İlkeleri gibi konular ziyaretçilerle paylaşılıyor. Global direktörlük seviyesinde bir inovasyon yapılanmasına sahip Kastamonu Entegre’nin Stevie ödüllü İnovasyon Okulu, Fikir Platformu, Kurum içi Girişimcilik, Yenilikçi Ürünler, Ar-Ge Merkezi, Ödüller, Avrupa Birliği Projeleri ve Teknoloji Sahipleri Platformu ile ilgili son gelişmelere ise “İnovasyon & Ar-Ge” başlığından erişilebiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu