Hılton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri’nde  Lüks Ve Konforu Yakalayın…

MHA-Antik Karia ve Likya uygarlıklarının keşişim noktasında yer alan İndus Nehri’nin bugünkü adıyla Dalaman Çayı’nın kıyısında yer alan Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri antik çağların şifasını tatilinize taşıyor. Muhteşem doğasıyla sizi kendine hayran bırakacak Sarıgerme’de binlerce endemik bitkiye ev sahipliği yapan Hilton Dalaman, geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla iç içe deneyimleme fırsatı sunuyor. Hilton Dalaman Sarıgerme’ye en son eklenen Göl Evleri sade ve yalın tarzı ile öne çıkıyor. Her nefeste mutluluğunuz için her şey düşünülmüş. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaz akşamlarınızı berrak bir gökyüzü ve yıldızlar ile buluşturuyor.  Tamamı havuzla çevrili, kendilerine ait özel iskelesi ve bahçesi bulunan Göl Evleri, misafirlerin tüm konforu düşünülerek hazırlanmış geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla iç içe deneyimlemeyi vadediyor. 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın tüm olanaklarından yararlanabilen misafirler, 650 metre uzunluğundaki özel kum plaj, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil Gazebo evleri, açık büfenin yanısıra sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile 6 farklı a’la carte restoran, aquapark, tenis kortları, çocuk kulübü, mini çiftlik, 6000 m2 alana yayılan spanın da keyfini gönüllerince sürebiliyorlar. 

İsmini ve konseptini Roma ve Helen kültüründen alarak Helenistik dönemin büyüsünü günümüze taşıyan Elysion Spa’da Uzakdoğu’nun egzotik atmosferi Türk gelenekleriyle birleştiriliyor. Vücudu toksinlerden arındıran terapiler, besleyici masaj bakımları ve bölgesel peeling uygulamaları; dünya masaj literatüründeki masaj teknikleri ve terapi yöntemleriyle özel eğitimli Türk ve Balili profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor. Ayrıca spa deneyimini kendi özel odasında yaşamak isteyen misafirler için de Dublex Suitler bulunuyor.
 Mikro akım dalgalarıyla yüz kaslarını uyararak ince kırışıklıkları ve derin kırışıklıkları giderici özel caci ultimate cihazı ile yapılan özel bakımlar Elysion Spa’nın en sevilen terapileri arasında yer alıyor. Yüz, bel ve basen bölgelerine uygulanabilen bu terapi kışa sıkı bir bakımla girmenizi sağlayacak.  Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri, uzun süre aklınızdan çıkmayacak, ruhunuza iyi gelecek doğayla iç içe bir tatil için sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu