Halk Kart Mayıs Ayı Tutarları Hesaplarda

MHA-Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Tarafından, Vatandaş Ve Esnafın Cebini Rahatlatan Halk Kart’ın Mayıs Ayı Tutarları Hesaplara Yatırıldı. Halk Kart’tan Mayıs Ayında Toplam 8 Bin 803 Kişi Yararlandı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Tarafından, Vatandaş Ve Esnafın Cebini Rahatlatan Halk Kart’ın Mayıs Ayı Tutarları Hesaplara Yatırıldı.

Halk Kart’tan Mayıs Ayında Toplam 8 Bin 803 Kişi Yararlandı

Vatandaş Ve Esnafın Zor Zamanlarında Da Yanlarında Olmaya Devam Eden Mersin Büyükşehir Belediyesi, Halk Kart’ın Mayıs Ayı Tutarlarını Hesaplara Yatırdı.

Mayıs Ayı Halk Kart Tutarları Kapsamında 5 Bin 186 Kişinin Hesabına 300 Tl, 3 Bin 617 Kişinin Hesabına Da 500 Tl Olmak Üzere, 8 Bin 803 Kişinin Hesabına Toplam 3 Milyon 364 Bin 300 Tl Yatırıldı. 

Bu Elektronik Posta Ve Onunla İletilen Bütün Dosyalar Sadece Göndericisi Tarafından Alması Amaçlanan Yetkili Gerçek Ya Da Tüzel Kişinin Kullanımı İçindir. Eğer Söz Konusu Yetkili Alıcı Değilseniz Bu Elektronik Postanın İçeriğini Açıklamanız, Kopyalamanız, Yönlendirmeniz Ve Kullanmanız Kesinlikle Yasaktır Ve Bu Elektronik Postayı Derhal Silmeniz Gerekmektedir. T.C. Mersin Büyükşehir Belediyesi Bu Mesajın İçerdiği Bilgilerin Doğruluğu Veya Eksiksiz Olduğu Konusunda Herhangi Bir Garanti Vermemektedir. Bu Nedenle Bu Bilgilerin Ne Şekilde Olursa Olsun İçeriğinden, İletilmesinden, Alınmasından Ve Saklanmasından Sorumlu Değildir. Bu Mesajdaki Görüşler Yalnızca Gönderen Kişiye Aittir Ve T.C. Mersin Büyükşehir Belediyesi Görüşlerini Yansıtmayabilir. Bu E-Posta Bilinen Bütün Bilgisayar Virüslerine Karşı Taranmıştır. Ancak Gönderici, Bu E-Posta Mesajının Virüs Koruma Sistemleri İle Kontrol Ediliyor Olsa Bile Virüs İçermediğini Garanti Etmez Ve Meydana Gelebilecek Zararlardan Doğacak Hiçbir Sorumluluğu Kabul Etmez.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu