EA SPORTS FC 24 Ultimate Sürümü kapak görseli ve duyuru videosu yayınlandı!

 Ünlü futbolcuların yer aldığı EA SPORTS FC 24 Ultimate Sürümü kapak görseli ve duyuru videosu yayınlandı! 13 Temmuz’da gerçekleşecek olan canlı yayında oyunun Standart Sürümü’nün kapak yıldızı hakkında da bilgi verilecek.
 EA SPORTS yeni futbol oyunu EA SPORTS FC 24’ün Ultimate Sürümü’nün kapak görselini paylaştı. Oyunun en büyük yıldız futbolcularının yanında eski yıldızlarını da kapağa taşıyan EA SPORTS, FC 24 ile birlikte firmanın yeni bir çağa adım attığını da oyuncularla paylaşmış oldu. 
Frostbite motoru ile hazırlanan resmi duyuru videosunda FC 24 Ultimate Sürümü kapağının nasıl hayata geçtiğini öğrenebilir ve futbol oyunlarını yeniden tanımlayacak olan EA SPORTS FC 24’e göz atabilirsiniz. Akademi ödüllü aktör, yapımcı ve yazar Daniel Kaluuya tarafından seslendirilen videoda aynı zamanda, FC’nin geleceğinde herkesin rol alacağı ve futbol fanatiklerinin bu topluluğun önemli bir parçası olacağı ifade ediliyor.
Ayrıca EA SPORTS, futbol fanatiklerini 13 Temmuz’da kulübün bir parçası olmaya davet ediyor. Bu etkinlikte projede çalışan önemli isimler ve sürpriz davetliler EA SPORTS FC 24 ile ilgili çok özel bilgiler açıklayacak ve oyunun Standart Sürümü’nün kapak yıldızını izleyenlerle paylaşacaklar.
 13 Temmuz Perşembe günü saat 19:30’da başlayacak olan etkinliğin adresini takviminize kaydedebilirsiniz.
 EA SPORTS FC 24 Ultimate Sürümü kapağında yer alan futbolcuların isimleri sırasıyla şu şekilde:
 Arka sıra (soldan sağa):
 Marta (BRE), Marcus Rashford (İNG), Rudi Völler (ALM), Pelé (BRE), Zinedine Zidane (FRA), Bukayo Saka (İNG), Andrea Pirlo (İTA)
 Üçüncü sıra (soldan sağa):
 Mia Hamm (AME), Johan Cruyff (HOL), Alex Scott (İNG), Ronaldinho (BRE), Alexandra Popp (ALM) Riquelme (ARJ), Didier Drogba (FİL), Leicy Santos (KOL)
 İkinci sıra (soldan sağa):

Jude Bellingham (İNG), David Beckham (İNG), Vinícius Jr. (BRE), Erling Haaland (NOR), Sam Kerr (AVS), Leah Williamson (İNG), Marquinhos (BRE), Youssoufa Moukoko (ALM)
 Ön sıra (soldan sağa):

Alexander Isak (İSV), Selma Bacha (FRA), Alexia Putellas (İSP), Virgil Van Dijk (HOL), Son Heung-Min (KOR), Trinity Rodman (AME), Federico Chiesa (İTA), Enzo Fernández (ARJ)
 İlgili kişi:
 Tuna Şentuna, CRM 114
Electronic Arts (NASDAQ: EA), dijital eğlence sektöründe bir dünya lideridir. Şirket, internete bağlı konsollar, mobil cihazlar ve kişisel bilgisayarlar için oyunlar, içerikler ve çevrimiçi hizmetler geliştirmekte ve sunmaktadır.
 2022 mali yılında EA, yaklaşık 7 milyar dolarlık GAAP net geliri bildirmiştir. Merkezi Redwood City, California’da bulunan EA; EA SPORTS™ FC, Battlefield™, Apex Legends™, The Sims™, Madden NFL, EA SPORTS™ FIFA, Need for Speed™, Titanfall™, Plants vs. Zombies™, F1® gibi kaliteli markalardan oluşan ve eleştirmenlerce beğenilen bir portföyle tanınmaktadır. EA hakkında daha fazla bilgi www.ea.com/news adresinde mevcuttur.
 EA, EA SPORTS, EA SPORTS logosu, Battlefield, Apex Legends, The Sims, Need for Speed, Titanfall ve Plants vs. Zombies, Electronic Arts Inc.’in ticari markalarıdır. John Madden, NFL, FIFA ve F1 ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve izin alınarak kullanılmıştır. FIFA ve FIFA’nın Resmi Lisanslı Ürün Logosu, FIFA’nın telif hakları ve/veya ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır.
MHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu