9 Haziranda Cumhurbaşkanımızı Bozyazı’ya Davet Etti Katılımcılara Büyük Sürprizler Vadetti

Mithat ÜNAL (MHA)-Beğenal Tarımdan 9 Haziranda Cumhurbaşkanımızı Bozyazı’ya Davet Ediyor. Beğenal Tarım ve Bozyazı Vana Yönetim Kurulu Başkanı Makine Yüksek Mühendisi 28. Dönem milletvekili A. Adayı İlkay Atmaca, Egemen Tarım Mersin Bölgesi Ana Distribitör Bayilik sözleşmesi imza töreninde Bozyazı Anamur Aydıncık, Gülnar, Silifke, Gazipaşa, Alanya başta olmak üzere tüm üreticilerimizin davetli olduğunu söyledi. Davetliler, Mehteran takımı eşliğinde karşılanacak. Bozyazı Merkez Mahallesi Gök Mustafa Caddesi 15 Numarada bulunan Beğenal Tarım İşletme Merkezi önünde saat 14:00’te yapılacak olan törenin yemekli olacağını kaydeden Atmaca; “Egemen Tarım, Mersin Bölgesinde, Ana Distribitör Bayii olarak Beğenal Tartım ile gücüne güç katıyor. Distribritör bayilik imza töreni ve Ana Bayilik belgesini teslim törenine tüm halkımızı davet ediyoruz.” Dedi. Katılımcılarımızın tamamına, cumhurbaşkanımızın 13. Türkiye Cumhurbaşkanı olması şerefine yaklaşık 300 bin liralık hediye promosyon verileceğini sözlerine ekleyen İlkay Atmaca, bütün davetlilerin bu hediyeyi kazanma şansı elde etmesi için verilen numaraları almaları gerektiğini ifade etti. Atmaca, konu hakkında üreticilere yaptığı çağırıda; “ Değerli üreticiler, değerli dostlar, 9 Haziran Cuma günü öğleden sonra saat 14:00’te, Beğenal Tarım İşyerimizin önünde, Mehteran takımı eşliğinde yemekli Akdeniz Bölge Bayiilik törenimize tüm halkımızı davet ediyorum. Bir daveti de 28 Mayısta, Cumhurbaşkanı seçilen Dünya Lideri Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’a yapıyorum.” Dedi ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davetini postaya verdi. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımının kendilerine ve ve tüm katılımcılara mutluluk vereceğini sözlerine ekleyen Atmaca sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi; “ Değerli dostlar size yaptığımız bu davetimize icabetiniz bizi ziyadesi ile onurlandıracaktır. Ayrıca sizleri de ziyadesi ile memnun edeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Nasıl ki geldiğiniz zaman Beğenal Tarımın önüne, şapkanızı tişörtünüzü, kaleminizi çakmağınızı alacaksınız. Program akışı içerisinde siz yemeklerinizi yerken ve programdaki konuşmacılarımız konuşmalarını yaparken, ara ara hediyeler takdim edilecek. Üreticilerimize toplamda 7 tane hediye verilecek. Bu hediyeler üreticilerimize, 7’den 1’e doğru değer olarak yükselen büyük hediyeler verilecek. Bu hediyeler öyle uyduruk ve basit hediyeler değil. Yukarıdan aşağıya doğru ilk üçteki müşterilerimize çok büyük hediyeler verilecek. Bunlar mali değer olarak 15 bin lira değerinde olacak. Özellikle bir tanesi de kendi üretimimiz olan şu anda Türkiye’nin her tarafına seracılara gönderdiğimiz duman ilaçlama makinamız olacak. Yine Egemen gübre ile beraber ortaklaşa yaptığımız bu programın tanıtımını yaptığımız gübre verilecek.  Birinciye, ikinciye ve üçüncüye 20 çuvala yakın gübre verilecek. Biz hep diyoruz. Bu güne kadar Beğenal Tarım olarak hizmetlerimizde; biz bu memleketin taşını toprağını değil. Sizin gibi değerli insanları, sizleri seviyoruz. Onun için 9 Haziran Cuma günü bütün randevularınızı iptal edin, Beğenal Tarımın önünde buluşalım.” Dedi. 
Hediyeler Neler?
Beğenal Tarım’ın 9 Haziran Cuma günü gerçekleştireceği bayilik sözleşme töreninde verilecek olan toplamda 7 adet hediye’nin 7. Deni birinciye doğru şu şekilde olacak: 
7’ye 5 litre sıvı cankar solucan gübresi, 6.’ya, Damla Topu, 5.’ye 20 Litre mini organik sıvı köklendirici, 4.’ye 50 kilogram mini organik 5 çuval taban gübresi, 3.’ye odun motoru, 2.’ye Beğenal Duman ilaçlama makinesi ve 1.’ye, 20 çuval Egemen Organik tarım gübresi verilecek.  Törende, Beğenal Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Makine Yüksek Mühendisi İlkay Atmaca, Bozyazı-Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Karatay Üniversitesi Mühendislik, Mimarlık Fakültesi Dekanı  Profesör Doktor Faruk Ünsacar ve Egemen Gübre Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Uzun törene konuşmacı olarak katılırken bütün resmi erkanda törene davet edildi. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu